Členství v projektu
 Podnikání trochu jinak

Tento projekt ti ukáže zcela nový rozměr vytváření webových stránek a následně i podnikání podle univerzálních principů, a to za pomoci tvého vlastního horoskopu narození, s jehož pomocí si budeš vytvářet texty na své webové stránky. Toto může zkusit každý, tedy i nepodnikatelé. Každý má šanci dospět k poznání, jak se zapojit do společného podnikání či do skupiny lidí, s nimiž lze sdílet stejné ideály.

V tomto projektu si odpovíme na otázku, zda lze při podnikání využít horoskop narození? Odpověď zní ANO, JE TO MOŽNÉ!

Součástí členské sekce je bohatý studijní materiál pro vytváření textů pro webové stránky. Ke každému tématu si stáhneš e-book s informací, jak si za pomoci vlastního horoskopu narození vytvořit text na příslušnou stránku tvého webu. Takto si vytvoříš podklady na webové stránky pro společné podnikání podle tvého horoskopu narození, který již máš nejspíš zpracovaný. Pokud ne, odkaz na objednávku tvého osobního "Rozboru horoskopu narození" nalezneš níže. Tvůj osobní  Rozbor horoskopu narození využiješ při vyhledávání textů na tvůj web.

Níže se seznámíš s tím, co všechno je součástí projektu Podnikání trochu jinak. I text, který je na mé prezentaci, kterou vidíš pod tímto textem, je zpracovaný podle mého horoskopu narození...

Zde se podívej, co se naučíš v projektu PODNIKÁNÍ TROCHU JINAK, ve kterém si budeš procházet jakousi TERAPIÍ TVORBOU WEBOVÝCH STRÁNEK

10 KROKŮ K FINANČNÍ SOBĚSTAČNOSTI

Jednotlivé KROKY jsou poskládány za sebou tak, jak je vidíš na webu www.janamaskova.cz. Texty z e-booků použiješ buď tak, jak jsou uvedeny nebo si je můžeš upravit, jak to cítíš  

KROK 1
Úvodní stránka

Na ÚVODNÍ STRÁNCE tvého webu by bylo dobré dát nějaké video. Postup, jak si takové video vytvoříš podle tvého horoskopu narození, nalezneš v e-booku "Jak za necelou hodinu připravit videoprezentaci podle horoskopu narození"

E-BOOK 
"Jak za necelou hodinu připravit videoprezentaci podle horoskopu narození?"
Ke stažení v členské sekci

KROK 2
O MNĚ

Podle horoskopu narození si zpracuješ také stránku O MNĚ, aby se návštěvníci tvého webu dověděli, s kým mají tu čest. 

E-BOOK 
"Jak si podle horoskopu narození zpracovat stránku O MNĚ?"
Ke stažení v členské sekci

KROK 3
CÍL

Určitě je dobré také vědět, jaký je CÍL tvých webových stránek. S tím, jak vytvořit tuto stránku, ti poradí e-book v členské sekci.

E-BOOK 
"Jak podle horoskopu narození zjistit CÍL webových stránek?"
Ke stažení v členské sekci

KROK 4
JAK MOHU POMOCI?

Důležitou informací pro návštěvníky tvého webu je, jak jim můžeš pomoci - stačí krátké sdělení, které vystihne podstatu, tzv. Core Message. To si můžeš v členské sekci vytvořit během pár minut podle tvého horoskopu narození.

E-BOOK
 "Jak za pár minut vytvořit Core Message podle horoskopu narození?" Ke stažení v členské sekci

KROK 5
PŘÍBĚH

Tvůj příběh může webové stránky oživit, s návštěvníky tvého webu tak můžete navázat poněkud "důvěrnější" vztah - představíš se totiž jako "člověk z masa a kostí". Určitě stojí za to si svůj příběh na web dát. Jak na to, to ti poradím v členské sekci projektu

E-book 
"Na co se soustředit při zpracování stránky MŮJ PŘÍBĚH?" Ke stažení v členské sekci

KROK 6
O MÉ GENERACI

Stránka O MÉ GENERACI může být zajímavou sondou do generačních vztahů. Možná bude zajímavé pozorovat, jak lidé budou na tuto informaci reagovat. 

E-book 
"Jak si podle horoskopu narození zpracovat stránku 
O MÉ GENERACI?" 
Ke stažení v členské sekci

Po tom, co si podle výše uvedených e-booků vytvoříš texty na web, můžeš se pustit do vytváření webových stránek. Postup nalezneš níže.

KROK 7
WEB ZDARMA

Na samotném začátku si asi budeš chtít vše vyzkoušet. Na to je nejlepší udělat si web zdarma. Na tomto místě si v členské sekci stáhneš e-book s odkazem na web, kde nalezneš postup, jak to udělat. Představím ti příběh projektu "Podnikání trochu jinak" a nalezneš zde unikátní informace, které vypovídají o době, v níž texty vznikaly. Nebýt toho, že jsem tenkrát dostala příležitost vytvořit si webové stránky zdarma, upadly by tyto informace v zapomnění a nikdo by se o nich již nedověděl. Dost možná je to tak v tuto chvíli i u tebe, máš tedy jedinečnou příležitost tyto informace začlenit do právě vznikajícího systému předávání informací.

E-BOOK
"Jak si vytvořit univerzální web?"
Ke stažení v členské sekci

KROK 8
MAGNET NA ZÁKAZNÍKY

Aby web splnil svůj účel, je dobré mít připravený nějaký e-book, jak to vidíš například na webu www.inspiro-akademy.cz Text e-booku zdarma, který si mohou zájemci  stáhnout po vložení mailové adresy, jsem vytvořila podle svého horoskopu narození a tutéž příležitost budeš mít i ty v členské sekci projektu Podnikání trochu jinak.

E-BOOK 
"Jak za pár minut vytvořit MAGNET NA ZÁKAZNÍKY podle horoskopu narození?"
Ke stažení v členské sekci

Společně s e-bookem zdarma můžeš návštěvníkům tvého webu zaslat i nabídku dalšího e-booku s hodnotnými informacemi, např. za 99Kč, čímž si vytváříš důvěryhodný vztah. 

KROK 9
JAK SJEDNOCOVAT?

Pokud něco šíříme, pak musí jít o něco, čemu věříme a co může lidi SJEDNOCOVAT. I to, jak sjednocovat podle horoskopu narození, se dozvíš z e-booku v členské sekci projektu Podnikání trochu jinak.

E-BOOK 
"Jak v reklamě sjednocovat podle horoskopu narození"
Ke stažení v členské sekci

KROK 10 - ZAČÍT TADY a TEĎ
SPOLEČNÉ PODNIKÁNÍ

Pro začlenění výše uvedených poznatků do vlastního života je třeba mít k dispozici tvou vlastní „mapu života“ - horoskop narození zpracovaný na základě tvých údajů o narození. Tento rozbor nejspíš už máš, pokud ne, můžeš si jej objednat níže. ke zpracování je nutné uvést jméno, příjmení, datum, místo a čas narození. Čas je důležitý pro upřesnění, v jaké životní oblasti tu kterou energii uplatníš. Tvé údaje o narození slouží výhradně k těmto účelům. Horoskop narození ti zašlu na uvedenou mailovou adresu max. do dvou dnů od připsání platby na můj účet. 

Než ti zpracují osobní Rozbor horosopu narození, můžeš mít prostudován projekt Podnikání trochu jinak. V členské části tohoto projektu se dozvíš, jak horoskop využít při tvorbě textů pro vlastní webové stránky. Díky tomuto projektu také pochopíš, v jakém smyslu jsi součástí skupiny a jaký je tvůj úkol při společném podnikání.

@ 2021 INIZIO Internet Media s.r.o.